Четвер, 28 листопада 2019 16:22

Журі визначило переможців університетського фотоконкурсу

У ЛьвДУВС підбили підсумки щорічного фотоконкурсу серед студентів та курсантів.

Роботи юних фотомитців оцінювали за такими номінаціями: «Кожна людина особлива», «Люби свою планету», «Добро в об'єктиві» та «Несподіваний ракурс».

Переможця у номінації «Глядацькі симпатії» визначили шляхом голосування на сторінці конкурсу у «Facebook».

За звання кращого фотографа ЛьвДУВС боролися 20 конкурсантів, які представили на розсуд журі серію світлин.

Львівський фотомитець Володимир Монець уже не перший рік оцінює учасників університетського фотоконкурсу. Каже, рівень робіт щоразу зростає. У юних фотографів вже простежується свій авторський стиль, оригінальне бачення. Тож радить не зупинятися на досягнутому, а якомога більше знимкувати, відвідувати фотовиставки, переглядати в інтернеті майстеркласи від професіоналів.

«Не потрібно робити кадри на пам’ять. Світлини мають бути сповненими емоцій, живих моментів. Фотограф має впіймати унікальну мить – дитячу сльозинку, щирий сміх, радість у очах… І не важливо, яка у вас техніка. Геніальне фото можна зробити навіть за допомогою мобільного телефону», - наголошує Володимир Монець.

Переможців цьогорічного фотоконкурсу вже визначено. Результати обіцяють оприлюднити найближчим часом, під час офіційного нагородження.

А у фойє Центру дозвілля ЛьвДУВС влаштували мінівиставку світлин учасників конкурсу, тож надихнутися творчістю університетської молоді може кожен охочий.