Четвер, 28 листопада 2019 09:30

Працівники ЛьвДУВС пройшли тренінг з інтерактивних методик викладання

Учасники тренінгу навчалися використовувати під час занять інтерактивні вправи «Континуум» та «Чотири кутки», які стимулюють розвиток навичок та сприяють засвоєнню нових знань.

Відбувся тренінг у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Його учасниками стали дев’ятнадцять викладачів закладів вищої освіти Львова. Четверо з них – представники Львівського державного університету внутрішніх справ. Це доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Назарій Туз, старший викладач кафедри соціальних дисциплін цього ж факультету Роман Андрусишин, старший викладач кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Ігор Татарин та доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Ірина Серкевич.

Учасникам тренінгу презентували огляд курсу «Демократія: від теорії до практики. Вступ до громадянської освіти». Присутні також навчалися нових методик викладання, які зможуть застосовувати під час занять зі студентами та курсантами. Зокрема, взяли участь у вправах «Континуум» та «4 кутки».

«Отриманий досвід – дуже корисний, адже впровадження інтерактивних методик допомагає зацікавити студентів, сприяє кращому засвоєнню знань, вчить їх висловлювати власну думку», - поділився враженнями від тренінгу старший викладач кафедри соціальних дисциплін факультету №3 Роман Андрусишин.

Після завершення тренінгу учасникам вручили сертифікати.

Захід було організовано IFES Україна за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine), Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine) та британської допомогти від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv).