Середа, 27 листопада 2019 10:09

Курсанти ЛьвДУВС викрили кишенькового злодія

Зловмисника впіймали «за гарячими слідами» й одразу ж викликали на місце події поліцію.

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ Віталій Анкотович (факультет №1), Олександр Моравський та Митрофан Скляров (факультет №2) поверталися з обласного центру служби крові, куди їздили, аби допомогти пораненим воїнам. Дорогою назад юнаки стали очевидцями неприємної ситуації, що трапилася у міському трамваї. У однієї з пасажирок викрали з торбинки мобільний телефон. Зловмисник намагався зробити це якомога непомітніше, проте не вдалося. Серед присутніх у трамваї виявися дуже спостережливий юнак, який побачив кишенькового крадія та одразу ж звернувся за допомогою до курсантів.

Очевидець події вказав на чоловіка, який, за його словами, щойно викрав у жінки телефон. Проте молодик запевнив що й гадки не має, де подівся мобільний, та показав курсантам посвідчення учасника одного з громадських формувань. Став переконувати, що проходить стажування на посаді контролера й до крадіжки не причетний. Втім, курсанти попросили його вийти на зупинці разом із потерпілою та очевидцем правопорушення, а також повідомили про подію у поліцію.

Чекаючи приїзду колег, вихованці ЛьвДУВС пильно стежили, аби чоловік не утік. Через якийсь час він таки витягнув із кишені телефон у рожевому чохлі, який одразу ж впізнала пасажирка. Щоправда, запевнив, що мобільний не вкрав, а знайшов.

На місце події прибули працівники поліції охорони, які доставили зловмисника до Личаківського відділу поліції.

Досудове розслідування триває.