Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 26 листопада 2019 17:25

Протидіяти домашньому насильству

Written by
Rate this item
(0 votes)

Учора в Україні стартувала акція «16 днів проти насильства». Цю ініціативу було запроваджено у світі ще 1991-го року, аби привернути увагу суспільства до проблеми домашнього насильства та сформувати «нульову толерантність» до цього явища.

Про таку соціально важливу акцію розповів інспектор відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції Львівщини Олег Мельник під час інтерактивного заняття для курсантів факультету №3.

«На жаль, багато людей не розуміють, що домашнє насильство - це проблема, не усвідомлюють масштабів цього явища та не знають, що насилля може бути не тільки фізичним», - зазначив Олег Мельник.

8
Він розповів курсантам про форми домашнього насильства та відповідальність за такі дії.

Олег Мельник закликав молодь активно долучатися до дискусії та поділитися власними міркуваннями щодо проблеми домашнього насильства.

13
Один із курсантів зазначив, що навіть психологічне насилля може мати вкрай важкі наслідки. Адже це приниження, яке завдає близька, рідна людина. Тому такі слова можуть по-справжньому ранити, а вилікувати такі травми буде доволі непросто.

14
На завершення зустрічі курсанти переглянули відеоролики про різні форми домашнього насильства та домовилися разом протидіяти цьому явищу.

 

 

Read 912 times