Вівторок, 26 листопада 2019 15:03

Представники ЛьвДУВС завітали до Львівської правничої гімназії

Зустріч відбулася у рамках роботи навчально-наукового комплексу «Аргумент права».
З учнями 10-х класів спілкувалися керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи ЛьвДУВС Роман Янович та провідний фахівець цього підрозділу Ігор Єсип.

Представники вишу розповіли старшокласникам про переваги навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Звернули увагу на особливості вступу на факультети, які готують фахівців для підрозділів Національної поліції.

Учні гімназії дізналися чимало цікавого про курсантське та студентське життя, переглянули презентаційне відео про ЛьвДУВС, а також отримали буклети з інформацією про виш.

Окрім цього, представники університету розповіли присутнім про інтернетзагрози, застерегли від спілкування із незнайомцями у соціальних мережах та продемонстрували відеоролик з цієї тематики.