Понеділок, 25 листопада 2019 15:16

У ЛьвДУВС розпочав роботу Інфоцентр для майбутніх вступників

У Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочав роботу Інфоцентр приймальної комісії вишу за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26.

Абітурієнти та їхні батьки мають змогу отримати консультацію від працівників ЛьвДУВС щодо вступу, дізнатися про бакалаврські та магістерські програми, правила прийому, переваги та особливості навчання. Також потенційні абітурієнти можуть отримати буклети з інформацією про всі факультети університету та почути відповіді на запитання, які цікавлять.

Крім цього, працівники Інфоцентру допомагатимуть майбутнім вступникам, які обрали професію поліцейського, зареєструватися на порталі Національної поліції України http://osvita.np.gov.ua та заповнити електронну анкету. Для цього потрібно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.

Графік роботи Інфоцентру у будні дні: з 09.00 до 18.00. У суботу - з 10.00 до 15.00 год.