20 грудня відбудеться науково-практична конференцію «Інформаційні технології в освіті та практиці»

Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції «Інформаційні технології в освіті та практиці», яка відбудеться 20 грудня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи конференції:

• науково-методичні, нормативно-правові та програмно-технічні аспекти застосування інформаційних технологій у сфері підготовки працівників правоохоронних органів, їх практичній діяльності та комплексному підході до проблем державної безпеки;
  • проблеми застосування спеціальної техніки та програмно-технічного забезпечення у практичній діяльності поліції;
  • сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку інформаційного забезпечення діяльності оперативних апаратів поліції;
  • науково-методичні та програмно-технічні аспекти застосування інформаційних технологій в освіті.

До участі у роботі конференції запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти і науково-дослідних установ, практичні працівники підрозділів Національної поліції, курсанти та студенти.

Місце проведення – м. Львів, вул. Городоцька, 26, зал Наукового товариства. Конференція відбудеться в пленарному режимі. Початок роботи о 14.30 (реєстрація з 14.00).

Заявку на участь та додаткову інформація можна знайти за посиланням.