У ЛьвДУВС оголошено І тур конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України

Шановні курсанти та студенти, у Львівському державному університеті внутрішніх справ оголошено І тур конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

Метою конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи здобувачів вищої освіти, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння новими інноваційними технологіями тощо.

Для участі у Конкурсі необхідно до 13 грудня подати наукові роботи разом з необхідними матеріалами у друкованому та електронному вигляді у Відділ організації наукової роботи.

Конкурс проводиться за номінаціями, які визначають тематику наукових робіт:

• кримінальне право та кримінологія;
  • науки оборонної та безпекової сфери держави;
  • державно-правові науки;
  • кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза;
  • оперативно-розшукова діяльність та спеціальна техніка;
  • бойова, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка;
  • адміністративно-правові науки;
  • інформаційні технології та кібербезпека;
  • тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка;
  • цивільно-правові науки;
  • цивільна безпека;
  • психологічне забезпечення;
  • економічні науки та фінанси.

Вимоги до оформлення наукових робіт містяться у Положенні про організацію і проведення у ЛьвДУВС I туру конкурсу наукових робіт.

20 січня 2020 року відбудеться наукова конференція за результатами I туру Конкурсу.

За додатковою інформацією звертайтесь у відділ організації наукової роботи.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ

Конкурс проводиться за номінаціями, які визначають тематику наукових робіт:

-          Кримінальне право та кримінологія;

-          Науки оборонної та безпекової сфери держави;

-          Державно-правові науки;

-          Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза;

-          Оперативно-розшукова діяльність та спеціальна техніка;

-          Бойова, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка;

-          Адміністративно-правові науки;

-          Інформаційні технології та кібербезпека;

-          Тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка;

-          Цивільно-правові науки;

-          Цивільна безпека;

-          Психологічне забезпечення;

-          Економічні науки та фінанси.

Вимоги до оформлення наукових робіт містяться у Положенні про організацію і проведення у ЛьвДУВС Iтуру конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України

20 січня 2020 року буде заплановано проведення наукової конференції за результатами I туру Конкурсу.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

За додатковою інформацією звертайтесь     у відділ організації наукової роботи.