Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 07 листопада 2019 15:50

Майбутні слідчі навчалися тактиці допиту дітей, які потерпіли від сексуального насильства

Written by
Rate this item
(0 votes)

Для курсантів 4-го курсу факультету №1 ЛьвДУВС провели інтерактивне заняття щодо тактики проведення допиту неповнолітніх осіб, які перебувають у надзвичайно вразливому стані.

111

Доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Олександра Захарова розповіла про загальні принципи роботи з дитиною, яка потерпіла від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та недоторканості.

222

Наголосила курсантам, що необхідно ретельно готуватися до проведення слідчої (розшукової) дії, враховуючи вікові, індивідуально-психологічні та психофізіологічні особливості допитуваного. Підкреслила, що розмова з дитиною завжди має ґрунтуватися на довірі.

333

Олександра Захарова описала алгоритм проведення допиту, який застосовують поліцейські Чеської Республіки. Слідчі спілкуються з постраждалими дітьми за допомогою спеціальних сімей-ляльок. Фахівці відзначають: саме така тактика допиту значно зменшує психічне травмування неповнолітнього, дозволяє отримати достовірні відомості про подію.

Також вихованці вишу переглянули навчальний фільм про допит, що відбувається у так званій «Зеленій кімнаті» із застосуванням спеціальних ляльок.

Read 852 times