Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 06 листопада 2019 16:41

Львівські патрульні провели для курсантів заняття з безпеки дорожнього руху

Written by
Rate this item
(0 votes)

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали патрульні поліцейські. Вікторія Гертсман і Тарас Пристай провели заняття для курсантів факультету №3 на тему «Основи безпеки дорожнього руху та оформлення адміністративних матеріалів».
Практики розповіли вихованцям вишу, як правильно складати протоколи і постанови про адміністративне правопорушення правил дорожнього руху.

Продемонстрували роботу «Драгера» – пристрою, який визначає рівень алкогольного сп’яніння у водіїв. Розповіли, як працює лазерний прилад для вимірювання швидкості транспортного засобу «TruCam».

Особливу увагу поліцейські приділили специфіці спілкування з водіями, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Вони наголосили, що такі керманичі доволі часто не можуть адекватно оцінити ситуацію. Тому не слід реагувати на можливі провокації. Патрульний повинен контролювати власні емоції та поведінку, бути стресостійким, уникати різкого тону у розмові.

Протягом усього заняття гості наводили курсантам приклади із власної професійної діяльності та описували, як повинен діяти поліцейський у різних критичних ситуаціях.

 

 

 

Read 369 times