Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 01 листопада 2019 12:12

Львівські патрульні запропонували молоді подивитися на світ крізь «алкоокуляри»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Такий експеримент влаштували, аби показати, як вживання алкоголю впливає на водіїв.

10
Під час практичного заняття, яке патрульні поліцейські провели для курсантів 4 курсу факультету №3, йшлося про відповідальність за керування у стані сп’яніння.

11
Працівники відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Богдана Лефменко та Денис Драгініч розповіли вихованцям вишу, що з вини нетверезих водіїв нерідко стаються ДТП з тяжкими наслідками, у яких гинуть та травмуються люди. Тож завданням поліції є виявлення випадків керування напідпитку та документування таких фактів. Патрульні продемонстували курсантам алкотестер «Драгер», що визначає рівень алкогольного сп’яніння у водіїв та показали як ним користуватися.

12
Окрім цього, присутнім запропонували подивитися на світ очима нетверезого водія, аби переконатися, що вживання алкоголю суттєво впливає на координацію рухів та швидкість реакції. Одягнувши так звані «алкоокуляри», учасники випробування мали пройти спеціальним килимком та намалювати вихід із лабіринту. Впоратися із цим начебто легким завданням виявилося доволі непросто, адже диво-пристрій імітував стан сп’яніння.

13
На завершення зустрічі львівські патрульні закликали присутніх бути відповідальними та завжди пам’ятати про те, що алкоголь та кермо – речі несумісні.

Read 775 times