Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 31 жовтня 2019 12:29

Патрульні поліцейські розповіли курсантам про алгоритм дій на місці ДТП

Written by
Rate this item
(0 votes)

Під час інтерактивного заняття другокурсники факультету №3 ЛьвДУВС дізналися, як правильно складати схему дорожньо-транспортної пригоди та навіть спробували самотужки підготувати цей документ.
Про алгоритм дій на місці ДТП курсантам розповіли працівники Управління патрульної поліції Львівщини Антон Гончар та Володимир Півовар. Насамперед, вони ознайомили присутніх із видами дорожньо-транспортних пригод, поділились власним досвідом оформлення матеріалів ДТП.

20
Практична частина заняття відбувалася на подвір’ї вишу. Курсанти отримали завдання – оглянути місце, де за легендою трапилась автопригода і самостійно скласти схему ДТП.
Успішно виконати це завдання учасникам допомагали патрульні. Вони пояснювали, які саме об’єкти та обставини слід неодмінно відобразити у документі та як зробити це правильно.
Нагадаємо, такі заняття для курсантів ЛьвДУВС працівники патрульної поліції Львівщини проводять уже не вперше, а отримані знання вихованці вишу мають змогу закріпити на практиці безпосередньо під час патрулювання.

Read 666 times