6 грудня на юридичному факультеті Львівського державного університету внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні»

Юридичний факультет Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує до участі у роботі науково-практичної конференції «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні», яка відбудеться 6 грудня за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9.  Початок роботи конференції – 10.00 год., наукова зала № 1.

Напрями роботи конференції:

• Європейські стандарти прав людини: конституційні та адміністративно-правові механізми забезпечення в Україні.
  • Проблеми діяльності органів публічного управління в Україні.
  • Актуальні проблеми регулювання господарської діяльності в умовах сталого розвитку.
  • Проблеми правового регулювання приватних правовідносин в Україні.
  • Реформа кримінальної юстиції: виклики XXI століття.
  • Проблеми правового регулювання в Україні (дослідження молодих науковців).

Для участі у роботі науково-практичної конференції запрошуються науковці, практики та здобувачі вищої освіти, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Заявку на участь у конференції, тези, рецензію наукового керівника (для аспірантів (ад’юнктів) та здобувачів вищої освіти) слід надсилати на адресу юридичного факультету (м. Львів, вул. Замарстинівська, 9) або електронною поштою на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію» до 28 листопада.

Додаткову інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.