9 грудня відбудеться всеукраїнський круглий стіл «Державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції»

Запрошуємо до участь у роботі всеукраїнського круглого столу «Державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції», який відбудеться 9 грудня 2019 року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Початок о 15.00 год.

Напрями роботи круглого столу:
• філософсько-правові та теоретико-історичні засади державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції;
• галузеві проблеми державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції.

До участі у роботі круглого столу запрошуються науковці, ад’юнкти, аспіранти, здобувачі, представники правоохоронних та правозахисних структур, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявки та тексти тез повідомлень просимо до 20 листопада 2019 року подати на кафедру теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права Львівського державного університету внутрішніх справ або надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявку на участь у заході та додаткову інформацію можна знайти за посиланням.