Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 10 жовтня 2019 09:27

У ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів «Академії поліції»

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ пройшли урочистості з нагоди випуску шістдесяти двох слухачів.

1

Розпочався захід хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять полеглих за волю, незалежність та територіальну цілісність України.

Документи про завершення навчання в «Академії поліції» слухачам вручали перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський, заступник начальника Управління кадрового забезпечення поліції Львівщини Ігор Борис та заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Наталія Пасічник.

6

Перед складанням Присяги працівника поліції до слухачів звернувся перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський: «За мить ви урочисто присягнете вірно служити українському народові. Не відступайте від слів Присяги ні на мить, адже у них сконцентровані усі вимоги, на яких базується служба у Національній поліції».

8

Після урочистого складання Присяги випускникам вручили спеціальні жетони поліцейського.

9

Із завершенням навчання слухачів привітав заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області Ігор Борис. «Бажаю вам успіхів у службі, удачі на кожному кроці та щасливої поліцейської долі, - сказав Ігор Борис. - Завжди робіть добрі справи і вони повертатимуться до вас сторицею”.

10

На успішну службу слухачів благословив настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, що розташована на території навчально-тренувального відділу «Верещиця», отець Іван Ревуцький.

11

На завершення урочистостей випускники «Академії поліції» зробили спільне фото на пам’ять.

Поліцейські продовжать службу у Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Волинській та Рівненській областях.

Read 348 times