Print this page
Понеділок, 07 жовтня 2019 17:56

У Львові відбулося відкриття курсів підготовки поліцейських офіцерів громад (ВІДЕО)

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося офіційне відкриття курсів з підготовки поліцейських офіцерів громад.

1

Від сьогодні 120 слухачів із Рівненської, Хмельницької та Волинської областей проходитимуть навчання на базі ЛьвДУВС. За два з половиною місяці вони стануть першими поліцейськими офіцерами громад Західного регіону України.

2

На офіційному відкритті курсів у Центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ ректор вишу Роман Благута звернувся до майбутніх поліцейських офіцерів громад.

3

“Це новий виклик як для вас, так і для Львівського державного університету внутрішніх справ, - зазначив він. - Ми будемо намагатися максимально використати позитивний досвід реалізації цього проєкту, проте також напрацьовуватимемо і свої навики».

4

Освітня програма, за якою навчатимуться майбутні поліцейські офіцери громад була розроблена за сприяння міжнародних партнерів - ІСІТАР в Україні, із використанням практик як Європейського Союзу, так і США.5“Ця освітня програма дасть можливість навчити і підготувати до роботи офіцерів, які б мислили зовсім по іншому. На першому місці у них має бути співпраця з населенням. А основою - безпека як фактор розвитку об'єднаних територіальних громад, - наголосив Роман Благута. - Поліцейський офіцер громади буде тією людиною, яка викликатиме довіру”.

6

Перший заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Андрій Аносов зауважив: “Проект передбачає впровадження універсального офіцера поліції у сільській місцевості та невеликих містах. Там він працюватиме виключно з територіальною громадою, буде завжди доступним для мешканців, досконало знатиме їхні проблеми і потреби”.

7

За словами Андрія Аносова, сьогодні цей проєкт реалізовують у семи областях: Дніпропетровській, Кіровоградській, Черкаській, Харківській, Рівненській, Волинській та Хмельницькій. Учасниками є 206 територіальних громад, де налічується понад 2,5 тисячі населених пунктів та понад 1,8 млн мешканців. Для реалізації проєкту в цих регіонах необхідно 374 поліцейських офіцерів громад. У Дніпропетровській області вже працюють 33. Проєкт поетапно поширюватиметься до завершення 2020 року і мав би охопити всю територію України.

8

“На вас велика відповідальність, - звернувся Андрій Аносов до слухачів курсів. - Ви перші у своїх регіонах. Але окрім відповідальності, це і велика честь — не боятися змін і, починаючи з себе, намагатися змінити світ на краще”.

9

Керівник проєкту регіонального програмного офісу ІСІТАР в Україні Джон Монтаніо побажав слухачам успіхів та висловив щире переконання, що і навчання, і майбутня робота поліцейських офіцерів громад буде їм до душі.

 

Начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига наголосив: “Кожен із вас повинен розуміти, що ваша місія визначальна і досить відповідальна. Ви прибули сюди за дорученням громади і за покликом душі”.

 

Привітали майбутніх офіцерів громад і очільник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук та начальник Головного управління Нацполіції Хмельниччини Анатолій Щадило.

18

Слухач курсів підготовки поліцейських офіцерів громад, старший лейтенант поліції Ігор Віднічук - один із учасників проєкту. Юнак каже: “Хочу спробувати свої сили і пройти це навчання. Згодом повернуся у свою рідну Рівненську область. Знаю, буде багато роботи. Проте я прийшов служити у поліцію, аби допомогти людям і своїй громаді жити краще”.

Read 882 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС