Print this page
Понеділок, 16 вересня 2019 12:48

У ЛьвДУВС відбулося чергове засідання ректорату

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ новий тиждень розпочався із засідання ректорату. Очільник вишу полковник поліції Роман Благута, насамперед, привітав із днем народження завідувача загальної бібліотеки ЛьвДУВС Ірину Кравець, побажав їй щастя, здоров'я та добробуту.

Опісля на ректораті обговорили плани роботи на цей тиждень.

Перший проректор вишу полковник поліції Тарас Созанський наголосив, що з 7 жовтня на базі Львівського державного університету внутрішніх справ заплановано розпочати навчання у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

Проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська інформувала присутніх про координаційне засідання наукового товариства курсантів, студентів та ад'юнктів, яке відбудеться 18 вересня у виші. А також цього дня в університеті внутрішніх справ пройде науково-методичний семінар «Публікаційна стратегія науковця та установи».

Окрім того, 19-20 вересня відбудеться V Львівський форум кримінальної юстиції, співорганізатором якого є ЛьвДУВС.

Іще 19 та 20 вересня Львівський державний університет внутрішність прав відвідає делегація з Вищої школи управління охороною праці в м. Катовіце (Республіка Польща) задля проведення презентації програми “Два дипломи” для здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС.

Read 818 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС