Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 06 вересня 2019 15:09

До студентів-першокурсників із ознайомчим заняттям завітали представники юстиції

Written by
Rate this item
(0 votes)

Представники Головного територіального управління юстиції у Львівській області провели ознайомчу лекцію на тему «Новітня юстиція та сучасна молодь» для студентів-першокурсників факультету №3.

20
Розповісти вихованцям вишу про структуру органів юстиції та напрямки їхньої роботи до Львівського державного університету внутрішніх справ завітали Оксана Куманська-Нор, заступник начальника з питань державної реєстрації - начальник управління державної реєстрації та Віталія Шепега, начальник відділу взаємодії зі суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації реєстраторів Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

22
Студенти дізналися про онлайн-сервіси Міністерства юстиції України та можливості, які отримують користувачі цих Інтернет-порталів.

21
Віталія Шепега розповіла студентам про Центри з надання адміністративних послуг і про те, яку інформацію там можна дізнатися.
Чимало обговорювали можливість онлайн-реєстрації громадських організацій.
«Завжди серед студентства є прошарок, якийсь дуже активно займається громадською діяльністю, - зазначила Оксана Куманська-Нор, - Часто це спілки молодіжного чи спортивного спрямування. Тож, якщо у вас теж виникне таке бажання, ми радо вам у цьому допоможемо».
Окрему увагу приділили електронному цифровому підпису: способам та доцільності його отримання.

26

«Сьогодні цінується та молодь, яка не лише щось знає, але й уміє застосовувати свої знання, має аналітичне мислення, - резюмувала зустріч Оксана Куманська-Нор, - Заохочую вас розглядати себе як потенційних державних службовців, адже державна служба сьогодні стає все більше модною. Потрібно, щоб до неї приходила кваліфікована молодь, потрібен рух, креатив. Але, звісно, потрібен професіоналізм».

24
А на завершення заняття усіх присутніх запросили приходити на стажування до Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Read 699 times