Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 04 вересня 2019 16:19

В «Академії поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліцїї» Львівського державного університету внутрішніх справ пройшли урочистості з нагоди випуску слухачів.

Поліцейські продовжать службу у Львівській, Чернівецькій та Одеській областях.

Розпочався захід хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять полеглих за волю та незалежність України.

Документи про завершення навчання в «Академії поліції» слухачам вручали перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський, заступник начальника Управління кадрового забезпечення поліції Львівщини Ігор Борис та заступник начальника УКЗ ГУНП у Чернівецькій області Сергій Максимчук.

11

Перед складанням Присяги працівника поліції до слухачів Академії звернувся перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський: «У цих простих, але сповнених глибокого змісту словах сконцентровані усі вимоги, на яких базується служба у Національній поліції, адже немає вищого обов’язку, аніж служити Батьківщині».

Промовляючи слова Присяги, слухачі пообіцяли вірно служити українському народові, поважати та охороняти права людини, сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Після урочистого складання Присяги випускникам вручили спеціальні жетони поліцейського.

«Із сьогоднішнього дня ви вже справжні працівники поліції, - звернувся до випускників перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський. - І вже завтра ви відчуєте всю відповідальність служби, яка на вас чекає. Бажаю, щоби ви з гордістю несли звання поліцейського. Удачі вам та натхнення!».

23

Не зупинятися на досягнутому побажав випускникам заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області Ігор Борис. «Несіть службу чесно і віддано. Нехай вам щастить у цій нелегкій справі», - звернувся він до поліцейських.

Заступник начальника УКЗ ГУНП у Чернівецькій області Сергій Максимчук також привітав випускників: «Бажаю вам професійного зросту і щасливої поліцейської долі».

31

На успішну службу слухачів благословив настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, що знаходиться на території навчально-тренувального відділу «Верещиця», отець Іван Ревуцький. «Сьогодні відкрилася нова сторінка вашої життєвої історії, - зазначив він, - Бажаю, аби вашим основним законом було, як у лікарів та священиків, - не нашкодити. Ніколи не зловживайте своєю службою. Соломонової вам мудрості у вирішенні складних службових питань».

32

На завершення урочистостей випускники «Академії поліції» зробили спільне фото на пам’ять.

 

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook

Read 1034 times