Шаблоны Joomla 3.5

Субота, 24 серпня 2019 07:29

Вітання з Днем Незалежності України

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Вітання з Днем Незалежності України

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 28-ї річниці незалежності нашої держави.

24 серпня 1991 року здійснилася найзаповітніша мрія українців, за яку відважно, невтомно та самовіддано боролися покоління наших предків. Їхня щира віра, незламність та безмежна любов до вітчизни стали провідниками на шляху до творення сучасної української держави.

Цей шлях був по-справжньому складним та надзвичайно довгим, сповненим болю та сліз, надій та численних втрат, поразок і перемог. Втім, незважаючи на труднощі й перешкоди, що траплялися на шляху до незалежності, українці невтомно прямували до своєї мети.

Щодня ми сторінка за сторінкою відновлюємо нашу історію, аби у пам’яті нації збереглися імена всіх патріотів, які полягли у боротьбі за Україну. Ця боротьба триває і нині. Завдяки хоробрим вчинкам та мужності тих, хто сьогодні на передовій, - ми живемо у вільній державі!

1
Україна – край козацького духу, земля волелюбства та свободи, Батьківщина відважних та нескорених. Тож почесний обов’язок кожного – оберігати рідну землю, захищати її суверенітет, дбати про те, аби прийдешні покоління жили у мирній та незалежній Україні!


З повагою
ректор ЛьвДУВС Роман Благута

Read 886 times