Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 23 серпня 2019 14:54

У ЛьвДУВС відбулись урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України

Written by
Rate this item
(0 votes)

Сьогодні в Україні відзначають День Державного Прапора. Синьо-жовтий стяг відлунює у серці кожного українця гордістю за рідну землю, уособлює чисту блакить неба та золоте колосся пшениці.

За доброю традицією ми щороку вшановуємо цей символ держави напередодні найвеличнішого національного свята - Дня Незалежності України. Урочисті заходи з цієї нагоди відбулися сьогодні у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» ЛьвДУВС.

IMG 1

Святкове дійство розпочалося із підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України. Приклавши руку до серця, присутні віддали шану національному символу нашої держави – синьо-жовтому стягу та виразили свою любов до Батьківщини.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про мужніх та відважних героїв, які загинули, обороняючи волю та незалежність України.

Проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Василь Струс звернувся із привітальною промовою до присутніх. «Де б ми не були, ми повинні пишатися тим, що є українцями!» - наголосив він та побажав, аби захисники України якнайшвидше повернулися додому, а на нашій землі запанував мир.

IMG 7

На завершення заходу слухачі «Академії поліції» ЛьвДУВС пройшли урочистим маршем.

Read 1042 times