Середа, 14 серпня 2019 13:02

Випускники «Академії поліції» ЛьвДУВС поповнять лави поліцейських у п’яти областях

(1 Vote)

Сьогодні у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки відбувся випуск молодшого складу поліції. 23 слухачі, які успішно пройшли навчання та склали підсумкові іспити, вже невдовзі поповнять лави поліцейських у п’яти областях. Випускники «Академії поліції» ЛьвДУВС продовжать свій професійний шлях на Львівщині, Тернопільщині, Вінниччині, у Чернівецькій та Рівненській областях.

Перед початком урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про мужніх воїнів та правоохоронців, які загинули, обороняючи Вітчизну.

Після цього т.в.о. ректора Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська та заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області підполковник поліції Ігор Борис вручили випускникам документи про закінчення первинної професійної підготовки.

Слухачі урочисто склали Присягу та отримали спеціальні жетони поліцейського. Вони пообіцяли вірно служити українському народові, поважати та охороняти права і свободи людини, сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Т.в.о. ректора ЛьвДУВС, доктор юридичних наук, професор Ольга Балинська привітала поліцейських зі знаковою у їхньому житті подією. Звертаючись до випускників, вона зазначила, що це перший щабель їхнього професійного становлення. «Сьогодні Україна отримала когорту людей, які готові стати на захист права і порядку у державі. Сподіваюся, що наш університет буде для вас одночасно і підґрунтям, землею під ногами, і зорею в небі, вашим дороговказом. Бажаю, щоби ви були справедливими, завжди вміли відрізняти добро від зла, ніколи не скривдили невинного. Будьте професіоналами на службі та патріотами для своєї держави», - побажала поліцейським Ольга Балинська.

Підполковник поліції Ігор Борис висловив сподівання, що випускники будуть ефективно використовувати здобуті знання у своїй повсякденній службі. «Вже завтра для вас розпочнуться прості поліцейські будні, а це, насамперед, робота з людьми. Завжди вислухайте їх, порадьте, намагайтеся допомогти, аби відгуки про вас були завжди позитивними».

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Православної церкви України отець Іван Ревуцький благословив поліцейських на сумлінну та віддану службу, побажав із честю виконувати свої обов’язки.

У добру путь, дорогі випускники! Нехай ваш професійний шлях буде успішним!