18 жовтня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві»

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві», яка відбудеться 18 жовтня за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок о 10.00 год.

Напрями роботи конференції:

• теоретико-прикладні основи дослідження психічного здоров’я особистості;
  • критерії та показники психічного здоров’я особистості;
  • проблеми формування, адаптації, збереження та зміцнення психічного здоров’я особистості в онтогенезі;
  • психічне здоров’я і професійна діяльність особистості;
  • психічне здоров’я особистості як складова національної безпеки держави;
  • здоров’язберігаючі технології як запорука збереження психічного здоров’я особистості;
  • вплив суспільних трансформацій на психічне здоров’я особистості;
  • психічне здоров’я дітей у складних життєвих обставинах.

Заявку на участь у науково-практичному заході, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) просимо до 15 вересня подати на кафедру психології діяльності в особливих умовах факультету психології за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 1 або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. завідувачеві кафедри психології діяльності в особливих умовах Наталії Бамбурак, моб.тел.: (097)2397630.

Заявку на участь у заході та додаткову інформація можна знайти за посиланням.