П'ятниця, 02 серпня 2019 09:05

Представниця ЛьвДУВС — серед переможців чемпіонату Європи з веслування на човнах “Дракон”

Змагання 18-го чемпіонату Європи серед клубних команд з драгонботу (веслування на човнах “Дракон”) відбулися 24-28 липня в іспанському місті Севілья. За нагороди боролися спортсмени з 85 клубів у віковій групі від 16 до 60+.

Представниця Львівського державного університету внутрішніх справ доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Оксана Чичкан виступала на чемпіонаті за вікову категорію 40+ у класі човнів 20мікс, 10міскс і 10 жіноча.

Цього разу до скарбнички своїх перемог Оксана Чичкан додала 2 золоті медалі, 4 срібні і одне 5-те місце.

Окрім цього, Львівський клуб “Отаман”, у складі якого виступала Оксана Чичкан, здобув 4-те загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з драгонботу.

Довідка
Веслування на човнах «Дракон» (драгонбот) – веслування на великому двадцятимісному каное з головою і хвостом дракона. Попереду сидить барабанщик, який задає ритм веслярам. Двадцять спортсменів розміщені в каное по десять з кожного боку. У задній частині каное - керманич. Офіційні змагання проводяться тільки на 10-місних і 20-місних човнах на дистанціях від 200 до 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному класах. Історія цього виду спорту почалася більше 2000 років тому в Китаї.