Четвер, 11 липня 2019 14:37

Вступники випробували свої сили

У Львівському державному університеті внутрішніх справ успішно розпочалася реєстрація абітурієнтів на факультети № 1, № 2 та №3. На юнаків та дівчат, які вирішили пов’язати своє життя з правоохоронною діяльністю, чекали вступні випробування з фізичної підготовки. Перевірка фізичного гарту, витривалості та сили кандидатів на навчання є обов`язковою й має два етапи. Вступників було поділено на декілька груп, які по черзі проходили визначення рівня фізичної підготовленості.

Під пильним наглядом науково-педагогічних працівників кафедр фізичної підготовки, тактико-спеціальної підготовки, а також представників Головних управлінь Національної поліції України з різних областей майбутні курсанти здавали два нормативи: комплексну силову вправу та біг на 100 й 1000 м.

Максимальний бал – 200, мінімальний 100. Поставлені завдання були не з легких, адже, щоб здати нормативи на найвищий бал потрібно мати справді чудову фізичну підготовку.

До прикладу, щоб отримати максимальну кількість балів, потрібно було у сумі здійснити 55 підйомів тулуба та згинань й розгинань рук в упорі лежачи. При цьому і хлопці, і дівчата були в рівних умовах. І хороший результат потрібно показати всього лиш за одну хвилину.

Не менш швидко потенційні курсанти повинні вміти бігати. Скласти на максимальну кількість балів норматив «біг 100 метрів» – за 14,5 секунд – також потребує відповідної натренованості. А біг на 1 000 метрів необхідно подолати за три з половиною хвилини.