8 листопада відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

Запрошуємо до участі в роботі міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», яка відбудеться 8 листопада у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового заходу:

1. Нормативно-правове забезпечення правоохоронної діяльності: українські реалії та зарубіжний досвід.
2. Реформування правоохоронної системи України: шляхи, ризики та перспективи.
3. Проблеми взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній діяльності.
4. Сучасний стан та оцінка ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності.
5. Соціально-демографічна складова злочинності.

Для участі в конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Заявку на участь у заході, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) слід надсилати на адресу університету (м. Львів, вул. Городоцька, 26) або електронною поштою до 30 вересня.

Здобувачі ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр» та аспіранти безпосередню участь у роботі конференції беруть у випадку отримання персональних запрошень.

Мови конференції: українська, англійська.

Додаткову інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.