Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 10 липня 2019 11:16

У ЛьвДУВС стартувала вступна кампанія

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочалася вступна кампанія. З дев’ятої ранку ЛьвДУВС гостинно відчинив двері для абітурієнтів та їхніх батьків.

Почалася реєстрація майбутніх курсантів на факультети з підготовки фахівців для підрозділів слідства (№1), підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції (№2) і підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліції (№3).

Здійснюється реєстрація на денну форму навчання юридичного факультету, факультету психології й управління та економічної безпеки, а також заочну Центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання.

Уся необхідна інформація для абітурієнтів розміщена на сайті у розділі «Абітурієнту», де висвітлено правила прийому до ЛьвДУВС, програми проведення вступних випробувань та розмір оплати за навчання.

Вступники можуть поставити запитання до членів приймальної комісії. Для цього необхідно зателефонувати за номерами: (032) 295-47-76 – правоохоронна діяльність, (032) 255-38-36 – юридичний факультет, (032) 261-24-61 – факультет психології, (032) 261-64-22 – факультет управління та економічної безпеки.

15

Пишіть нам у повідомлення на офіційну сторінку університету у соцмережах «Фейсбук» та «Інстаграм». Ми радо відповімо на усі ваші запитання. Шукайте нас там як «Львівський державний університет внутрішніх справ» або за хештегом #ЛьвДУВС.

Бажаємо вам вступити до ЛьвДУВС й стати частинкою великої та дружньої університетської сім’ї.

Read 1791 times