Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 09 липня 2019 15:49

На факультеті психології ЛьвДУВС вручили дипломи бакалавра

Written by
Rate this item
(0 votes)

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів 88-ми бакалаврам.

Привітав випускників зі знаковою подією у їхньому житті перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський.

“Сьогодні у вас знаменний день - збулася мрія, яку ви почали втілювати ще чотири роки тому. Ця ваша ціль досягнута, тож пора ставити наступні. Наснаги вам, успіхів та нових здобутків», - побажав Тарас Созанський.

Від імені випускників зі словами подяки до керівництва університету, науково-педагогічного складу та батьків звернулася випускниця Ольга Мороз: «Університет став нашим другим домом, а ви - викладачі - другими батьками. Ви дали нам змогу розвиватися, були емпатійними до нас, навіть тоді, коли ми цього не зовсім заслуговували. Ви турбувалися про нас, ведучи незнаними світами науки. І от, через чотири роки, завдяки вам, ми можемо вже самостійно рухатися далі. Дякую за всі можливості, які ви нам дали. Це були дивовижні чотири роки».

10

Благословив випускників у добру путь настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього греко-католицької церкви отець Володимир Кепич.

“Ще до початку побудови пірамід у Гізі в Єгипті люди вже опановували ту науку, яку ми зараз називаємо психологією, - зауважив отець Володимир,- Минули тисячі років але психологія як наука не спиняється. Адже постійно щось нове відкриватиметься у людській особистості. Тож хочу, аби ви теж не припиняли вчитися і робити нові відкриття, а отримані сьогодні дипломи послужили для вашого блага в майбутньому і на благо нашого українського народу”.

Яскравим завершенням урочистої академії став невеличкий концерт, який підготували для випускників та гостей їхні колеги - Наталія Прохорчук та Марта Тимків.

Read 1455 times