Четвер, 04 липня 2019 13:07

Поліцейські розповіли маленьким львів'янам про свою професію

На площі перед пам'ятником Іванові Франку з нагоди відзначення Дня Національної поліції України відбулася зустріч наймолодших львів'ян із поліцейськими.

Правоохоронці влаштували для діток показові виступи працівників служб та підрозділів поліції: вибухотехніків, кінологів, ювенальної поліції, патрульних, кіберполіції, поліції охорони.

Багато захоплення у дітей викликали службові собаки. Чимало інтересу було до роботи вибухотехніків. Дітки також охоче користалися можливість посидіти у поліцейській автівці.

А всі, кого зацікавила професія поліцейського, могли одразу ж дізнатися, як втілити свою мрію у життя. Про це їм розповіли представники Львівського державного університету внутрішніх справ. Діти та їхні батьки почули про переваги навчання у виші та можливості, які отримують його випускники.

Також кожен охочий міг взяти участь у цікавих вікторинах, отримати призи, і не лише поспілкуватись, а й сфотографуватись із поліцейськими та курсантами Львівського державного університету внутрішніх справ.