Четвер, 04 липня 2019 06:50

Слідчий поділився з курсантами професійним досвідом

На практичне заняття до курсантів 3-го курсу факультету №1 завітав слідчий Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області Богдан Шидловський.

На запрошення доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Оксани Дуфенюк гість провів заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика».

Слідчий поділився з курсантами рекомендаціями про те, як швидко адаптуватися до роботи в органі досудового розслідування. Розповів про перші доручені йому кримінальні провадження та виїзди у складі слідчо-оперативної групи. Підкреслив важливість ефективної взаємодії між різними підрозділами Національної поліції, прокуратурою, експертами, адвокатами та судом.

Відповідаючи на запитання аудиторії, Богдан Шидловський звернув увагу на організаційно-тактичні особливості проведення слідчих (розшукових) дій, методику розслідування кримінальних правопорушень. Крім цього, наголосив на важливості застосування спеціальних знань у кримінальному провадженні.

Проведення бінарних занять є однією з найбільш цікавих та ефективних форм отримання знань в освітньому процесі. Після почутого курсанти отримали додаткову мотивацію та натхнення для посиленої роботи над самовдосконаленням, опануванням необхідних професійних знань та навичок, аби якісно виконувати свої обов’язки.