Середа, 03 липня 2019 14:14

Мандрівка у світ казок для психологів

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася третя сесія у рамках арт-терапевтичного проекту для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти на тему «Застосування казкотерапії у роботі психолога».

«Казки у житті дитини та дорослого викликають максимум інтересу та цікавості, а як арт-терапевтичний інструмент є ще й магічним ключем у царину несвідомого», - розповідають на факультеті психології.

Протягом двох днів навчання учасники арт-проекту під керівництвом тренерів Романа та Людмили Підлипних розглядали глибинний психологічних зміст улюблених казок та героїв, створювали власні терапевтичні оповідки, а також працювали із колодою карт «Майстер казок».

Індивідуальна та групова робота, в якій учасники переживали чарівні події та були героями власних історій, була сповнена внутрішніми відкриттями, усвідомленнями, переживаннями та яскравими емоціями.

На закінчення сесії усі учасники отримали сертифікати фахівців казкотерапії.

За матеріалами факультету психології ЛьвДУВС