Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 03 липня 2019 11:48

Курсантів навчали виявляти підроблені грошові купюри

Written by
Rate this item
(0 votes)

Для курсантів третього курсу факультету №2 провели інтерактивне заняття на тему “Методика розслідування виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту підроблених грошей».

1

Доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Олександра Захарова навчала курсантів виявляти підроблені купюри під ультрафіолетовими променями, на просвіт та дотик. На занятті практикувалися розпізнавати захисні елементи банкнот: водяний знак, оптичну зміну фарб, захисну кодову стрічку, латентне зображення, рельєфне зображення, наскрізний елемент та родовий друк.

2

Також розглянули типові слідчі ситуації, пов'язані зі злочинами, що стосуються підробки грошей, наголосили на обставинах, які необхідно з'ясувати при розслідуванні, визначили першочергові та подальші слідчі (розшукові) дії.

3

Курсанти дізналися про способи визначення фальшивої купюри. Навчилися звертати увагу на найпростіші захисні елементи банкнот: розмір, якість паперу, колір фарби та наявність водяних знаків.

Read 795 times