Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 26 червня 2019 14:38

Представник ЛьвДУВС побував із робочим візитом у Грузії

Written by
Rate this item
(0 votes)

У рамках міжнародного курсу від Академії МВС Грузії «Тиждень з грузинською поліцією» декан факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ Степан Гнатюк здійснив міжнародне відрядження до Тбілісі.

До складу української делегації увійшли також представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та «Академії поліції» НАВС.

До Тбілісі також приїхали представники навчальних закладів Білорусі, Казахстану, Молдови, Вірменії, Азербайджану, Литви та Латвії.

Під час візиту учасники курсу ознайомилися із реформами та роботою різних структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ Грузії. Зокрема, дізналися про особливості діяльності підрозділів поліції країни. Їм розповіли про реформи, запланавані у системі МВС Грузії, а також про впровадження нових технологій для ефективнішого виконання завдань патрульними поліцейськими. Розказали про досвід вдосконалення методів професійного навчання у програмі підготовки слідчих. Гостей ознайомили з інфраструктурою Академії та показали як відбувається навчальний процес.

Згодом учасники програми побували у експертно-криміналістичній лабораторії та відвідали Центр спільного обслуговування патрульної поліції, оглянули автопарк поліції Грузі та спорядження, яке отримують поліцейські, що заступають на службу.

Побували також у Центрі спільних операцій 112. Тут дізналися про специфіку роботи, структуру системи, а також плани на подальший розвиток.

11

 

 

 

Автор фото  -  Іосиф Сумбадзе

Read 1054 times