Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 24 червня 2019 13:45

Випускники 1999-го згадали неповторні курсантські роки

Written by
Rate this item
(2 votes)

Близько 70-ти випускників завітали до рідного вишу, аби зустрітися з однокурсниками та поділитися спогадами про незабутні роки навчання.

1
Зустріч відбулася цієї суботи у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Про найбільш яскраві миті курсантського життя та дружбу, яку не здолали ані час, ані відстані, розповіли колишні вихованці факультету №1.

Минуло 20 років з моменту вручення перших офіцерських погонів. Тож, зустрівшись нарешті знову, випускники із ностальгією занурились в атмосферу рідного вишу, поспілкувалися зі своїми наставниками, подякували їм за мудрі поради та життєві орієнтири, що допомагають прямувати правильним шляхом.

5
Зустріч розпочалася у центрі дозвілля ЛьвДУВС. Насамперед, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Війни в Україні.

6
Після цього випускникам запропонували переглянути презентаційний відеоролик про університет.

Із привітальним словом до присутніх звернувся перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський. Він наголосив, що двері вишу завжди відкриті для його випускників. Присутні щиро подякували за таке запрошення, адже для багатьох із них alma mater назавжди залишиться місцем кращих юнацьких спогадів.

Кожен із випускників розповів про свої досягнення та успіхи, родину, поділився спогадами про навчання.

Для колишніх курсантів влаштували невеличку екскурсію вишем – запросили до університетського музею, стрілецького тиру, спортзалу, показали, в яких умовах проживають тепер курсанти.

На плацу університету відбулось урочисте покладання квітів до обеліску правоохоронцям, які загинули за Батьківщину.

Після цього випускники 1999 року вишикувалися у стрій, аби пригадати курсантські роки та, як колись, урочисто крокувати подвір’ям рідного вишу.

Насамкінець колишні курсанти зробили загальне фото на згадку, аби спогади про цю зустріч залишилися назавжди у їхній пам’яті.

 24

 

 

Read 1540 times