П'ятниця, 07 червня 2019 06:32

Спортсмен ЛьвДУВС став призером чемпіонату Європи з гирьового спорту

У місті Штольберг (Федеративна Республіка Німеччина) проходив Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь близько 270 учасників з 25 держав. До складу збірної команди України увійшов викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту Михайло Домінюк. У підсумку національна збірна України здобула ІІ місце у загальнокомандному заліку.

Спортсмен ЛьвДУВС зробив вагомий внесок у результат нашої команди. Завдяки його зусиллям збірна України посіла перше місце у командній естафеті, під час якої четверо українських гирьовиків, серед яких - Михайло Домінюк, за 12 хвилин здійснили 228 підйомів двох гирь вагою 32 кг кожна.

Пишаємось досягненнями Михайла Домінюка та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!