Середа, 05 червня 2019 14:19

У ЛьвДУВС розпочались змагання з волейболу

У Львівському державному університеті внутрішніх справ стартували змагання з волейболу серед курсантів факультетів №1, №2 та №3.

Перед початком змагань головний суддя – доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Сергій Котов – розповів правила змагань. Зокрема, зазначив, що матчі проводитимуться за змішаною системою по три партії між курсами. Змагальні пари у складі шести учасників визначаються згідно жеребкування.

Першими в спортивному залі зійшлися третьокурсники факультету №1 та №3. З великим відривом перемогла команда факультету №1. У першому таймі вони зіграли з рахунком 25:13, у другому – 25:10.

IMG 7

Наступна гра була ще більш напруженою та динамічною, адже переможці першого турніру вступили в бій з другокурсниками факультету №2. Вони вразили вболівальників своєю витривалістю. Після невеликої перерви вихованці факультету №1 зуміли вирвати впевнену перемогу у своїх суперників у двох таймах.

Вітаємо переможців першого змагального дня. Попереду ще три матчі, які з нетерпінням очікуємо. Нехай переможе сильніший!

Read 627 times Last modified on Середа, 05 червня 2019 14:52