Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 03 червня 2019 15:18

Вихованці та працівники ЛьвДУВС зібрали кошти для допомоги мешканцям геріатричного пансіонату

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Працівники, курсанти та студенти ЛьвДУВС спільно з волонтерами благодійних фондів привезли пакунки з продуктами та речами першої необхідності мешканцям Львівського геріатричного пансіонату.

12

До благочинного збору коштів долучилися курсанти факультету №2 та студенти юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ. Разом із провідним фахівцем відділення соціально-гуманітарної роботи Юлією Качанівською та провідним фахівцем відділення роботи з постійним складом Яриною Тогаєвою вихованці університету купили для людей похилого віку фрукти солодощі та інші смаколики. Долучилися до благодійної акції також курсанти  факультету №3 ЛьвДУВС – вони допомогли роздати гостинці мешканцям пансіонату.

15

Понад три десятки волонтерів організували фасування продуктових наборів для літніх людей, аби кожен зміг отримати свій особистий пакуночок із солодощами.

14

Завдяки спільній ініціативі Львівського державного університету внутрішніх справ і волонтерам Благодійного фонду “Там де живе надія” та Центру волонтерства “Корпорація добрих справ” понад три сотні мешканців Львівського геріатричного пансіонату відчули тепло турботи та радість від спілкування.

 

Read 1261 times