Понеділок, 03 червня 2019 14:12

Ректор ЛьвДУВС нагородив курсантів за спортивні та наукові досягнення

Сьогодні під час ранкового шинкування ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута нагородив переможців і призерів університетських змагань з міні-футболу та I туру відомчого конкурсу наукових робіт.

Протягом травня у ЛьвДУВС відбувся турнір з міні-футболу серед курсантів 1-3-х курсів. У підсумку змагань першість виборола команда 3-го курсу факультету №1.

Спортсменів відзначили у кількох номінаціях. Найрезультативнішим бомбардиром став курсант 3-го курсу факультету №1 Василь Лакатош. Титул кращого воротаря здобув його однокурсник Дмитро Черківський, а серед нападників відзначився ще один учасник цієї команди - Віталій Федак.

м

Крім цього, ректор ЛьвДУВС нагородив вихованців університету, які стали призерами І туру відомчого конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти.

Так, перше місце у номінації «Кримінальне право та кримінологія» здобула курсант 4-го курсу факультету №1 Аліна Козачок. У номінації «Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза» перемогла курсант 4-го курсу цього ж факультету Марія Миханюк, а в номінації «Тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка» - третьокурсниця факультету №2 Олександра Волошина.

Read 629 times Last modified on Понеділок, 03 червня 2019 15:05