Ректор ЛьвДУВС нагородив курсантів за спортивні та наукові досягнення

Written by
Rate this item
(0 votes)

Сьогодні під час ранкового шинкування ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута нагородив переможців і призерів університетських змагань з міні-футболу та I туру відомчого конкурсу наукових робіт.

Протягом травня у ЛьвДУВС відбувся турнір з міні-футболу серед курсантів 1-3-х курсів. У підсумку змагань першість виборола команда 3-го курсу факультету №1.

Спортсменів відзначили у кількох номінаціях. Найрезультативнішим бомбардиром став курсант 3-го курсу факультету №1 Василь Лакатош. Титул кращого воротаря здобув його однокурсник Дмитро Черківський, а серед нападників відзначився ще один учасник цієї команди - Віталій Федак.

м

Крім цього, ректор ЛьвДУВС нагородив вихованців університету, які стали призерами І туру відомчого конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти.

Так, перше місце у номінації «Кримінальне право та кримінологія» здобула курсант 4-го курсу факультету №1 Аліна Козачок. У номінації «Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза» перемогла курсант 4-го курсу цього ж факультету Марія Миханюк, а в номінації «Тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка» - третьокурсниця факультету №2 Олександра Волошина.

Read 629 times Last modified on Понеділок, 03 червня 2019 15:05