П'ятниця, 31 травня 2019 16:37

Троє курсантів ЛьвДУВС вибороли призові місця у всеукраїнському забігу

Сьогодні у Львові відбувся Всеукраїнський забіг «Студентська миля 2019». Учасниками спортивного заходу стали понад 100 юнаків та дівчат. Львівський державний університет внутрішніх справ представили курсанти факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, а також студенти факультету управління та економічної безпеки.

Забіг проходив на території Стрийського парку. Учасники перегонів мали здолати відстань у милю - понад 1600 м.

Серед дівчат найшвидшою виявилася вихованка ЛьвДУВС Вікторія Базунова, яка навчається на 2 курсі факультету №1. Ще два призових місця вибороли хлопці - курсанти цього ж факультету Іван Летнянка та Валентин Лободзінський. Іван прибіг другим, а Валентин – третім у забігу серед юнаків.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!