Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 28 травня 2019 13:00

Фахівці Консультативної місії ЄС провели заняття для курсантів

Written by
Rate this item
(0 votes)

Вихованці факультету №3 довідались, як налагодити ефективну співпрацю з громадою та чому правоохоронцям важливо працювати на випередження. Представники КМЄС розповіли їм, що таке community policing та поділились власним досвідом у цій сфері.

1
Радник-тренер Регіонального представництва місії Едуардус ван Тунен переконаний, що поліцейські повинні служити суспільству та бути орієнтованими на інтереси громади. Така взаємодія допомагає у вирішенні багатьох проблем та сприяє формуванню безпечного середовища.

Спілкуючись із курсантами, Едуардус ван Тунен розповів про «модель п’яти вікон» та піраміду Ленсіоні. Він наголосив, що для налагодження ефективної взаємодії з громадою потрібна, насамперед, довіра. Саме вона є тим фундаментом, на якому будується співпраця.
Нагадаємо, такі інтерактивні заняття для вихованців ЛьвДУВС фахівці Консультативної місії Європейського Союзу в Україні проводять уже не вперше. Зокрема, нещодавно представники КМЄС поділились досвідом зі студентами та курсантами факультету №3. Окрім цього, за сприяння місії в університеті було обладнано навчальний ситуаційний центр.

Read 666 times