Понеділок, 27 травня 2019 12:34

У ЛьвДУВС відбувся фінал з міні-футболу

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед курсантів 1-3-х курсів. Головним суддею змагань був доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Ігор Гнип.

У першому турнірі між собою змагалися команди 3-го курсу факультету №1 та 1-го курсу факультету №2. Виграли третьокурсники з результатом 1:0. Вирішальний гол забив Василь Лакатош.

IMG 4

Наступними на поле вийшли першокурсники факультету №1 та другокурсники факультету №3. Сили обох суперників були рівними, тому переможця визначили після серії післяматчевих пенальті. Так, вирвалися вперед вихованці факультету №1.

IMG 5

У матчі за третє місце змагалися спортсмени 1-го курсу факультету №2 та 2-го курсу факультету №3. Два тайми завершилися нічиєю. Знову відбулося пробиття післяматчевих пенальті. Перемогли курсанти факультету №2 з рахунком 2:1.

IMG 6

За перемогу у фіналі з міні-футболу змагалися курсанти 1-го та 3-го курсу факультету №1. Першість у турнірі здобули третьокурсники.

IMG 7

Крім цього, учасників футбольних змагань відзначили у таких номінаціях: найрезультативнішим бомбардиром став представник 3-го курсу факультету №1 Василь Лакатош. Титул кращого воротаря здобув курсант 3-го курсу факультету №1 Дмитро Черківський, а захисника – курсант 2-го курсу факультету №3 Микола Карпа. Серед нападників відзначився вихованець 3-го курсу факультету №1 Віталій Федак. Звання кращого гравця турніру отримав курсант 1-го курсу факультету №2 Максим Оличенко.