Понеділок, 20 травня 2019 12:59

Курсанти ЛьвДУВС здобули II місце на Кубку Львівської області з гирьового спорту

У Львові відбувся Кубок Львівської області з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли близько сотні учасників. Серед них курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ під керівництвом старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Миколи Костовського.

П’ятеро вихованців ЛьвДУВС взяли участь в естафеті. Кожні три хвилини необхідно було по черзі піднімати гирі. З результатом у 218 очок вони посіли III місце. Далі чоловіки виконували вправи поштовх та ривок (двоборство) гирею 24 кг, а жінки - вправу ривок гирею 8 кг. У підсумку змагань курсанти вибороли II загальнокомандне місце. В особистому заліку продемонстрували наступні результати:

Серед чоловіків:
I місце у ваговій категорії 95 кг – курсант 3 курсу факультету №2 Ростислав Лукашенко;
III місце у ваговій категорії 68 кг – курсант 3 курсу факультету №2 Олег Пилипюк;
III місце у ваговій категорії 63 кг – курсант 3 курсу факультету №3 Богдан Мазурак;
III місце у ваговій категорії 78 кг – курсант 3 курсу факультету №2 Максим Рябошапко;
III місце у ваговій категорії +95 кг – курсант 3 курсу факультету №2 Владислав Домбравський.

Серед жінок:
I місце – курсант 3 курсу факультету №3 Анюта Довганич;
II місце – курсант 2 курсу факультету №3 Яна Катрук;
II місце – курсант 3 курсу факультету №1 Марія Луцик;
IV місце – курсант 3 курсу факультету №2 Діана Сазонська.

Read 338 times Last modified on Понеділок, 20 травня 2019 13:05