П'ятниця, 17 травня 2019 09:43

У ЛьвДУВС відбувся турнір з міні-футболу

(1 Vote)

На спортивному майданчику ЛьвДУВС у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» змагалися чотири команди. Головним суддею матчів був доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Ігор Гнип.

Так, першими у двобої зійшлися команди 1-ї групи 1-го курсу факультету №1 та 3-ї групи 2-го курсу факультету №3. Сили обох були рівними, тож два тайми завершилися нічиєю. І лише після пробиття серії післяматчевих пенальті вперед вирвалися курсанти факультету №3 з рахунком 1:2.

Наступними на полі зустрілися команди 1-ї групи 1-го курсу факультету № 2 й 2-ї групи 2-го курсу факультету №1. Беззаперечним лідером турніру стали вихованці факультету №2 – 3:0 – завдяки курсантам Ярославу Дорошу та Максиму Оличенку.

Ще більше драйву додала поява вихованців 1-ї групи 1-го курсу факультету №1. Вони змагалися за третє місце з 2-ю групою 2-го курсу факультету №1. І знову перед вболівальниками відбулася серія післяматчевих пенальті. Переможцями цієї гри стали вихованці 2-ї групи 2-го курсу.

Наступна гра відбулася між курсантами 3-ї групи 2-го курсу факультету №3 та 1-ї групи 1-го курсу факультету №2. За результатами змагань переможцем турніру стала команда факультету № 3.

Крім цього, учасників змагань було відзначено у таких номінаціях: найрезультативнішим бомбардиром, який у підсумку забив 9 голів, став представник 2-ї групи 2-го курсу факультету № 1 Валентин Лободзінський. Титул кращого воротаря здобув курсант 1-ї групи 1-го курсу факультету № 2 Владислав Брой, а захисника – курсант 1-ї групи 1-го курсу факультету №2 Ярослав Дорош. Серед нападників відзначився вихованець 3-ї групи 2-го курсу факультету №3 Вадим Лукашук. Звання кращого гравця турніру отримав курсант 3-ї групи 2-го курсу факультету № 3 Назар Галун.

Read 346 times Last modified on Четвер, 23 травня 2019 06:39