Середа, 15 травня 2019 09:53

Вихованці юридичного факультету перемогли у квесті з охорони праці

Студенти 1-го курсу юридичного факультету ЛьвДУВС вибороли перемогу у квесті «Безпечне і здорове майбутнє праці у наших руках».

Захід відбувся під час форуму з охорони праці, що проходив у Національному університеті «Львівська політехніка». Учасниками форуму стали викладачі кафедри господарсько-правових дисциплін та студенти юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ.

Під час квесту ЛьвДУВС представляли: Юлія Нікітіна, Ангеліна Мацейко, Анастасія Іванова, Юлія Стрілець та Богдана Скоропад.

Студенти-правники продемонстрували свої знання в галузі охорони та безпеки праці, а також вміло показали послідовність дій при наданні першої домедичної допомоги.

Під час форуму здобувачі вищої освіти також ознайомилися з унікальними  документами з охорони праці, які зберігаються в архіві Львівської політехніки.