Вівторок, 14 травня 2019 13:21

У ЛьвДУВС обладнали навчальний ситуаційний центр

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ обладнали інтерактивний ситуаційний центр, де курсанти навчатимуться, як правильно реагувати на повідомлення громадян. Проект вдалось реалізувати завдяки допомозі та сприянню Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Сьогодні голова КМЄС Кястутіс Ланчінскас разом із колегами завітав до університету, аби взяти участь в урочистому відкритті навчального ситуаційного центру.

Ректор вишу полковник поліції Роман Благута розповів про мету цього проекту: «Інтерактивний полігон відтворює роботу ситуаційного центру поліції. Тож під час занять у цьому класі курсанти матимуть змогу відпрацювати практичні навички взаємодії різних служб - від моменту отримання інформації до реагування на подію та виклику слідчо-оперативної групи. Втілити такий задум у життя нам вдалося завдяки Консультативній місії ЄС».

Голова КМЄС Кястутіс Ланчінскас відзначив, що відкриття такого інтерактивного полігону, без сумніву, сприятиме підвищенню рівня навчання поліцейських.

Планується, що ситуаційний центр будуть використовувати для проведення комплексних практичних навчань для курсантів, моделювання різних ситуацій та освоєння сучасних інформаційних технологій.