Працівниця ЛьвДУВС – серед переможців відкритого чемпіонату з веслування

Written by
Rate this item
(2 votes)

Доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС Оксана Чичкан увійшла до числа переможців відкритого чемпіонату з веслування на човнах «Дракон» на «Кубок пам’яті МСМК Олександра Литвиненка».

11
Змагання відбувалися у місті Горішні Плавні, що на Полтавщині. За перемогу на дистанціях 200 та 2000 метрів запекло боролися кращі спортсмени регіональних осередків Федерації України з веслування на човнах «Дракон» та представники спортивних клубів.

12
Оксана Чичкан разом із сином, 22-річним Олексієм, брали участь у змаганнях в складі команди львівського клубу «Отаман». На дистанції 200 метрів учасники цього екіпажу вибороли перемогу. На дистанції 2000 метрів команда, до складу якої увійшла представниця ЛьвДУВС, випередила суперників на півтори секунди та знову фінішувала першою. Тож, у підсумку, веслувальники львівського спортивного клубу «Отаман» здобули перемогу на двох дистанціях й були нагороджені кубками та медалями.