Середа, 08 травня 2019 08:00

Змагання з міні-футболу продовжуються

У другий ігровий день змагалися курсанти третіх курсів факультетів №1 та №2. Турнір відбувся на спортивному майданчику ЛьвДУВС на вул. Кривоноса, 1. Головний суддя змагань – доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Ігор Гнип.

Впевнену перемогу у першому турнірі здобули курсанти 4-ї групи факультету №1, які змагалися з 3-ю групою факультету №2. Вони стали переможцями з рахунком 2:0. Голи у ворота суперників забили Віталій Федак та Василь Лакатош.

IMG 4

Цього дня не обійшлося й без пенальті. Команди 1-ї та 2-ї групи факультету №2 зіграли з рахунком 1:1. Відтак, переможців було визначено після серії післяматчевих пенальті. Завершилась гра із рахунком 3:2 на користь вихованців 2-ї групи.

Нагадаємо, турнір з міні-футболу відкрили навчальні групи 2-х курсів факультетів №1, №2 та №3. Фінальні змагання за першість відбудуться 16 травня.

IMG 9

Read 283 times Last modified on Середа, 08 травня 2019 08:14