24 травня відбудеться постійно діючий науково-практичний семінар «Проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, припинення та превенції корупційних проявів»

Запрошуємо до участі в роботі постійно діючого науково-практичного семінару «Проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, припинення та превенції корупційних проявів». Захід відбудеться 24 травня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи семінару:

• адміністративно-правові проблеми функціонування антикорупційного законодавства України;
  • проблеми кримінально-правової кваліфікації корупційних злочинів;
  • проблеми застосування антикорупційного законодавства України у правоохоронній та правозастосовній діяльності;
  • практика уповноважених осіб з антикорупційної діяльності в юридичних особах публічного права;
  • виявлення та припинення корупційних злочинів оперативними підрозділами Національної поліції;
  • впровадження принципів доброчесності у формуванні фахової, діяльнісної, соціальної та особистісної компетенції працівників правоохоронних органів.

У роботі семінару братимуть участь науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних і правозахисних органів, громадських організацій.

Семінар проходитиме за адресою: м. Львів, Городоцька, 26, зал Наукового товариства. Початок – о 15.00 (реєстрація з 14.30). За результатами роботи семінару планується видання електронного збірника тез доповідей його учасників.

Заявку на участь у науково-практичному заході та тези доповідей просимо надсилати на одну із зазначених нижче електронних адрес до 15 травня.

Телефони для довідок:

Баб'як Андрій Васильович, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності кандидат юридичних наук, доцент (0974027742, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Йосифович Данило Ігорович, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидат юридичних наук, доцент (677190192, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Газдайка-Василишин Ірина Богданівна, в.о. завідувача кафедри кримінального права і кримінології кандидат юридичних наук, доцент (0677125527, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Додаткову інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.