Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 11 квітня 2019 11:31

У ЛьвДУВС відбулося розширене заняття зі службової підготовки

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося розширене заняття зі службової підготовки для офіцерів та курсантів вишу.

Завідувач відділення моніторингу Павло Смоляк нагадав присутнім про правила етичної поведінки поліцейських та наголосив на їх безумовному дотриманні.

Уповноважений з антикорупційної діяльності ЛьвДУВС Андрій Годяк розтлумачив окремі положення Закону України «Про запобігання корупції», зокрема, детально пояснив, у яких випадках суб’єкти декларування повинні інформувати НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.

Окрім цього, під час заняття присутнім розповіли про правила пожежної безпеки, зазначили, як слід поводитися у випадку займання приміщення, ознайомили з будовою вогнегасників різних типів. Курсанти та офіцери також переглянули відеоролик про наслідки необережного поводження з вогнем.

Після цього відбулось навчання з першої домедичної допомоги при гострій легеневій недостатності. Зокрема, присутні дізналися як правильно проводити штучну вентиляцію легень і непрямий масаж серця дорослим та немовлятам.

До офіцерів та курсантів ЛьвДУВС також було доведено інформацію щодо охорони публічної безпеки та порядку під час другого туру виборів Президента України.

Read 1331 times